Tahák pro sledování seriálu Billions (Miliardy)

Info 1. sezóna 5. sezóna
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

S01E07: The Punch

POZOR: stránka může obsahovat spoilery.

8:04 Del´Arte Restaurant

Donnie Caan si do této restaurace jede pro zařízení, které umožní odposlouchávat jeho rozhovory. Restaurace skutečně v New Yorku existuje. Vypadá příjemně, jídla svým vzhledem lákají. V menu jsem ovšem žádné odposlouchávací zařízení nenašel.

10:25 Donnie Caan: "Na Yale je to vlastně jako filozofie."

Donnie Caan se přijel pokusit dostat z Bobbyho nějaké informace. Z rozhovoru mimo jiné vyplynulo, že studoval psychologii a doplňkově ekonomii na Universitě Yale. Jak píše Wikipedia: Yaleova univerzita je prestižní soukromá univerzita v New Havenu v americkém státě Connecticut. Je členem Ivy League a patří k nejznámějším univerzitám ve Spojených státech. Maskotem školy je anglický buldok jménem „Handsome Dan“, tradiční barvou je modrá.

19:29 Bryan Connerty: "FDA jako zázrakem schválila jejich výrobky."

Bryan vysvětluje Chuckovi, jak našli a ke zdi přitlačili Donnieho. Přitom zmíní zkratku FDA. FDA je Food and Drug Administration - Úřad pro kontrolu potravin a léčiv. Jedná se o vládní agenturu, která významě reguluje přístup potravin a hlavně léčiv na trh.

22:57 Bobby Axelrod: "Musím zajet do Hamptons."

Bobby to řekl při rozhovoru s Wagsem v okamžiku, kdy dostal SMS od manželky Lary. V podstatě mohl říct, že musí zajet domů. Hamptons je část East Endu na Long Islandu, kde si Bobby koupil nový dům na pobřeží.

33:43 Bobby Axelrod: "Charlie Rose jednou odejde."

Bobby se snaží přesvědčit Mike Dimonda, aby pozdržel zveřejnění článku o Bobbym. Když mu nabízí setkání se šéfem televizní agentury, zmíní jméno Charlie Rose. Charlie Rose je americký televizní novinář. V letech 1991 až 2017 měl talk show, která se jmenovala Charlie Rose na programech PBS a Bloomberg LP. Talk show skončila po Charlieho obvinění ze sexuálního obtěžování, jeho vizážistky Giny Riggi. Takže Bobby měl pravdu. :)