Tahák pro sledování seriálu Billions (Miliardy)

Info 1. sezóna 5. sezóna
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

S01E10: Quality of Life

POZOR: stránka může obsahovat spoilery.

2:05 Chuck Rhoades: "Ve čtrnácti jsem měl velké ambice. V tréninku jsem byl jako Boris Spasskij na vrcholu své slávy."

Chuck přichází pozvednout morálku zdecimovaného mužstva poté, co jim zkolaboval svědek při výslechu. Velmi sebejistě se přirovnal k Borisovi Spasskému. Boris Spasskij byl ruským mistrem světa v šachu v letech 1969 až 1972. O svůj titul přišel v roce 1972 ve slavném šachovém boji v Reykjaviku na Islandu s legendárním Američanem Bobby Fisherem.

15:46 "Maialino"

Bobby Axelrod připravuje odvetná opatření proti třem odpadlíkům z Axe Capital. Cunning, Carly a Hlasa založili investiční společnost Ionosphere a přetáhli i některé klienty. Překvapivě několik z klientů sedí v italské restauraci Maialino, která se nachází v New Yorku na Lexington Avenue. Bobby jim zaplatí snídani a přidá pár varování, že to s investicí do Ionosphery nedopadne dobře. Myslel to s nimi dobře. :)

29:26 Chuck Rhoades: "Takhle se musel cítit Ali, když mu do ucha šeptal Angelo Dundee."

Za Chuckem přišel domů jeho otec, aby mu vyčinil za to, co provádí. Zároveň mu navrhl i co má dělat dál, že si má dát roční přestávku. To synové vždy "rádi" slyší. Výjimečná nebyla ani reakce Chucka, ale to se stane o chvilku později. Nejprve se snaží na tátovi rady reagovat sarkasticky. Podobně jako v citované hlášce. Jenom pro úplnost Angelo Dundee byl v letech 1960 až 1981 trenérem světoznámého boxera Muhammeda Aliho. Získal s ním 3x titul mistra světa v těžké váze. I s dalšími boxery získal 15 titulů mistrů světa.

30:11 Chuck Rhoades Senior: "Vem si rok volna. Přestěhuj se s rodinou na farmu." Chuck: "Do Mount Kisca?"

Rozhovor mezi otcem a synem pokračuje. Chuck Senior navrhuje Chuckovi odjet na rok na farmu v Mount Kisco. Mount Kisco je zajímavé místo přibližně 60 kilometrů od New Yorku. Jedná se o klidné místo, kam si jezdí New Yorčané odpočinout. Starším lidem jako je Chuckům otec by se tam mohlo líbit, ale rozhodně to není místo pro impulzivního Chucka. I to ho možná tak rozčílilo. :)