Tahák pro sledování seriálu Billions (Miliardy)

Info 1. sezóna 5. sezóna
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

S01E08: Boasts and Rails

POZOR: stránka může obsahovat spoilery.

4:24 Chuck Rhoades: "Támhle je Mark Teixeira."

Kromě Bobbových synů fandí v baseballu Yankees i Chuckův syn Kevin. Marka Teixera potkají na (pravděpodobně) charitativní akci. Slavný baseballový hráč si zrovna povídá s Bobbym. A Kevina, k velké nelibosti Chucka, mu představí. Mark Teixera odehrál v MLB (Major League Baseball) 14 sezón, především za New York Yankees. Svoji sportovní kariéru ukončil koncem roku 2016.

9:17 The Art of Memoir. Mary Karr

Kate Sacker se potká se svojí kamarádkou na nespecifikované knižní akci. Kamarádka ji seznámí s vydavatelem knihy The Day After od Jane Raichlein, který jí poskytne celou knihu. To znamená včetně vynechané kapitoly. Na akci si můžete koupit a od samotné autorky nechat podepsat knihu The Art of Memoir. Spisovatelka Mary Karr sedí mezi svými knížkami na stole. The Art of Memoir je její čtvrtá knížka a jak z názvu vyplývá je o umění psát memoáry. Mary Karr je profesorkou anglické literatury na Syracuse University ve státě New York.

15:35 Chuck Rhoades: "Pibimbap?"

Bryan Connerty a Chuck jsou spolu na obědě, kde mimochodem přemýšlí o tom, jak bude Bobby reagovat na jejich kroky. Chuck se pozastavuje na Bryanovým jídlem. Pibimbap je korejské národní jídlo. Velká miska rýže s kopečky zeleniny, volským okem a několika kousky masa. Vše je většinou zalité ostrou omáčkou. Dobrou chuť :).

18:50 Mike Dimondo: "Jo. Goi Ba. Je to výborný."

Boby v poslední době kontroluje svým mladším kolegům talíře. Jestli to nebude souviset s jeho váhou. V tomto případě si Mike dal Goi Ba, což je vietnamský zelný salát, který se většinou podává s kuřecím masem, ale můžete ho dostat i bez masa.

33:43 Chuck: "Ježíší Kriste, Iro. Kdy se z tebe stal Sharif Khan?"

Po partii squashe s Chuck s Irou dopřávají páru. Chuck pochválí Iru za jeho fyzičku. Kdo je to Sharif Khan? Ve squashi je to absolutní hvězda. V letech 1969 až 1981 vyhrál dvanáctkrát turnaj North American Open. To bude asi Chuck od Iry něco chtít...